Wywiad z Tadkiem Błażusiakiem! Taddy opowiada o przygotowaniach do zawodów Red Bull 111 Megawatt i triumfie w AMA Endurocrossie.

taddy-błażusiak
Do tej pory największe imprezy hard enduro w Europie odbywały się tylko w Austrii, Rumunii i Turcji. Do tego zaszczytnego grona dołączy w tym roku Polska! Zawody Red Bull 111 Megawatt odbędą się w dniach od 6 do 7 września w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, a gospodarzem będzie nasz eksportowy specjalista od extreme enduro – Tadek Błażusiak. Co Taddy sądzi o organizacji tak wielkiej imprezy w naszym kraju i na co liczy? Na to pytanie i nie tylko odpowie człowiek, który w tym co robi nie ma sobie równych. Do tego jak zawsze jest w wybornym nastroju. W miniona sobotę Taddy wygrał 4. rundę AMA Endurocrossu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu.

Cały wywiad: KLIKNIJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>