Red Bull 111 Megawatt: pojedynek na szczycie!

Udział w imprezie potwierdzili Jonny Walker i Andreas Lettenbichler – specjaliści od hard enduro.Red Bull 111 Megawatt to, przede wszystkim, święto wszystkich entuzjastów off-roadu w Polsce i emocje związane ze zmaganiami amatorów z wymagającą trasą. Jednak to także duże wydarzenie sportowe na skalę światową. O tym, że Taddy Błażusiak jest na liście startowej wiedzą od dawna wszyscy. Na start w zawodach zdecydował się również między innymi, Jonny Walker z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec Andreas Lettenbichler. Czołówka światowego enduro wystartuje w Bełchatowie – tego nie można przegapić!

jonny-walker-podczas-red-bull-romaniacs-2014
Jonny Walker to wschodząca gwiazda hard enduro. Bieżący sezon dla 23-letniego zawodnika jest najlepszym w karierze. Najpierw Jonny stanął na najwyższym stopniu podium w Erzbergrodeo, a następnie nie dał szans rywalom podczas zawodów Red Bull Romaniacs. Zawodnik fabrycznego teamu KTM od dawna zapowiadał walkę z najlepszymi i dotrzymał słowa.

andreas-lettenbichler-podczas-red-bull-romaniacs
Do walki o najwyższe trofeum stanie także Andreas Lettenbichler. 39-letni zawodnik to niezwykle doświadczony rider, którego absolutnie nie można lekceważyć. Niemiec wielokrotnie udowadniał, że różnica wieku nie jest dla niego przeszkodą w bezpośredniej konfrontacji z dużo młodszymi motocyklistami. Lettenbichler od lat plasuje się w ścisłej czołówce zawodów hard enduro. W tym roku wywalczył trzecie miejsce w Erzbergrodeo, a także piąte w Red Bull Romaniacs i szóste w The Tough One. Czy Andreas będzie w stanie zagrozić rywalom i zrobić wszystkim dużą niespodziankę? O tym przekonamy się już niebawem – szykuje się wspaniałe sportowe widowisko!

więcej na: redbull.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>