Premiera filmu „WIDEOPEN the MOTO Life” Kraków 2018 + Galeria

juliaszymanczyk.pl-9718

Podczas wydarzenia Moto Cinema Night w Krakowie które zorganizowało Kino Kijów wraz z BorntoMX mieliśmy okazję wyświetlić film nad którym pracowaliśmy cały poprzedni rok.

WIDEOPEN the MOTO Life bo taki tytuł nosi nasza produkcja to historia 15 czołowych zawodników Polskiego motocrossu oraz enduro. Dowiecie się jak trenują zawodnicy, co motywuje ich do jazdy oraz jakie były ich początki na motocyklu.

Zapowiedź filmu:

Poniżej wrażenia nasze oraz zawodników występujących w filmie zaraz po oglądnięciu filmu:

Filip Miętka (MXM Media)

Jestem zadowolony, że wydarzenie w Krakowie ściągnęło aż tylu ludzi z całej Polski. To ogromny sukces i mam nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie go powtórzymy! Co do mojego filmu, który miałem okazję puścić podczas wydarzenia – bardzo się cieszę, że ludzie tak czynnie uczestniczyli w jego oglądaniu. Brawa po każdym epizodzie, świadczą o tym, że film się podobał, a to do pracy motywuje najbardziej! Dziękuje za wszystkie komentarze, miłe słowa i przede wszystkim za tak liczne przybycie. Do zobaczenia za rok! 

 

Karol Kruszyński

Tak szczerze film Wide Open The Moto Life można spokojnie porównać do najnowszej części MOTO The Movie. Jestem także szczęśliwy, iż byłem częścią tego projektu. Mam nadzieje, że to nie była ostatnia część i będziemy mogli cały czas cieszyć oko nowymi ujęciami złożonymi w jedną harmonijną i piękną całość!

juliaszymanczyk.pl-9749

 

Maciek Więckowski:

Bardzo się cieszę że mogłem brać udział w Wide Open The Moto Life, jak się nie mylę jest to pierwszy tego typu film w Polsce z polskimi zawodnikami w roli głównej. Co do filmu, nie spodziewałem się że tak dobrze wyjdzie , szczególnie part z Lublina . Widać ze jest duży potencjał w naszych zawodnikach. Nie moge doczekać się następnej części w której chciałbym wziąć udział.

IMG_0507

 

Szymon Staszkiewicz:

Moto Cinema Night to event, który zrobił na mnie mega wrażenie. Szczerze, to nie spodziewałem się, że mamy aż tylu fanów motocrossu/enduro w Polsce. Miałem możliwość wystąpienia w filmie Wide Open: The Moto Life produkcji MXM Media. Chłopaki nie zawiedli i zrobili kawał naprawdę dobrej roboty. Według mnie film mógłby konkurować z serią Moto The Movie. Obsada to czołowi zawodnicy polskiego motocrossu i enduro, więc mieliśmy do czynienia z naprawdę profesjonalną produkcją. Patrząc na reakcję widzów mogę stwierdzić, że nie pogardziliby kolejną częścią filmu.

 

Na koniec chcieliśmy podziękować wszystkim partnerom, którzy wsparli nasz film:

INTAKE

Park Trampolin Parabola

Michał Popowski

The Pipe

DUUST.CO

Honorowy patronat nad filmem posiadał Polski Związek Motorowy za co szczególnie dziękujemy!

Za zdjęcia dziękujemy Julii Szymańczyk oraz Jasiowi Wodniakowi!

juliaszymanczyk.pl-9753juliaszymanczyk.pl-9764

IMG_6267

 

juliaszymanczyk.pl-9767 juliaszymanczyk.pl-9771 juliaszymanczyk.pl-9788 IMG_0456 IMG_0465 IMG_0466 IMG_0492 IMG_0495 IMG_0496 IMG_0499 IMG_0505  IMG_0509 IMG_0516 juliaszymanczyk.pl-9741 juliaszymanczyk.pl-9739

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>