On Any Sunday, The Next Chapter – Zapowiedź filmu

„On Any Sunday” miał premierę w 1971 roku, i nie był to film jak każdy inny. Była to opowieść o wyścigach motocyklowych wzorowana i przedstawiona na podstawie opowieści prawdziwych zawodników. Produkcja ta zdobyła nominację do Oscara dla najlepszego filmu dokumentalnego. Reżyseria Brucea Brown’a – który także wyreżyserował  „The Endless Summer”.

„On Any Sunday, The Next Chapter” to kontynuacja poprzedniej części. Pokazuje, że pasja do motocykli jest tak silna, jak nigdy.

Jest to kolejny rozdział podróży w głąb człowieka i emocji kultury motocyklowej – pasja do wyścigu, miłość rodziny i przyjaciół i emocji z jazdy. W filmie występują miedzy innymi: Travis Pastrana, James Stewart, Ashley Fiolek i wiele innych najlepszych zawodników świata. Reżyserem tej serii jest uznany reżyser Dan Brown, syn Brucea Brown’a. Zwiastun filmu znajdziecie poniżej.

 

Kategoria: Video world   Tags: , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>