Nowy X-cross już w ten weekend!

X-cross-24
Nowy X-cross już w ten weekend! w numerze znajdziecie relacje z Mistrzostw Polski MX w Strykowie, Więcborku i Sobieńczycach oraz ze startów Błotek. Piszemy także o zawodach w Buczku, Bukownie, Świnnej Porębie, Malechowie, Reszlu i Nowym Targu, o Strefie Zachodniej, o imprezie JT Racing oraz o SuperEnduro w Obornikach. Z zagranicy przywieźliśmy reportaże z Maggiora i Loket.

O swoich riderskich dokonaniach piszą Dominika Orlik i Tomek Wysocki, naszymi rozmówcami są także Krzysztof Kudłaty i Jack Krupke. A poza tym… Prezentujemy dwusuwowe nowości Yamahy i mistrzowską Cobrę. Przed początkujacymi odsłaniamy tajemnice motocykli 2T i 4T i radzimy jak wykonywać skoki na zjazd. Do bardziej zaawansowych kierujemy test oleju Motula, porady serwisanta KTM, a także artykuł poświęcony kaskom i goglom. Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu (tym razem nagrody funduje Yamaha) i zdjęć W Waszym Obiektywie. Jest także plakat-kalendarz na którym znalazły się Błotka (Blanka Kalisz / Karolina Liszewska) i Paweł Latarski. 

Więcej znajdziecie na: x-cross.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>